НАГОРОДИ:

ОФІС ПРОДАЖУ

На обєкті 
будівництва
ЖК «Status Grad»
за адресою:
м. Київ,
вул. Завальна, 10-Б
(орієнтир - вул. Дніпровська набережна, б.26)

Схема проїзду

 Графік роботи:
понеділок - пятниця:
            з 09:00 до 20:00
субота:
 з 10:00 до 15:00  неділя:  вихідний

 Наші телефони:
тел. (044) 360-04-58
(063) 719-44-80
(096) 438-74-87
 

ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ
ВІД ПАТ УКРСОЦБАНК/УНИКРЕДИТБАНК

 

СТАТТІ

 

25.01.2016р.

                                          КООПЕРАТИВ, ЩО ЦЕ?

Іінвестування через вступ до кооперативу - є самим перевіреним, простим і надійним способом для отримання заповітної квартири у власність.

Трохи з історії

З усіх відомих схем інвестування, ЖБК мають найтривалішу історію. Взагалі, житлово-будівельні кооперативи - явище для українського ринку далеко не нове. Об'єднання громадян для будівництва та експлуатації житлових будинків почали з'являтися 1920-х роках, але в 1937 році були ліквідовані як прояв приватної власності, а побудовані ними будинку передані в житловий фонд місцевих Рад депутатів трудящих. Особливо широкий розвиток ЖБК отримали в післявоєнний період, коли чисельність міського населення різко зросла. Для вирішення «квартирного питання» в 1958 році ЦК КПРС і Рада міністрів дозволили створення житлово-будівельних кооперативів. ЖБК будували житло за рахунок пайовиків, але отримували від держави позику в розмірі до 70% на термін до 20 років та інші пільги. Далі, в 1983 році діяльність ЖБК була врегульована Житловим кодексом СРСР.

Кооператив і його види

Відповідно до завдань та характеру діяльності кооперативи поділяються на такі типи: виробничі, обслуговуючі та споживчі. За напрямами діяльності кооперативи можуть бути житлово-будівельними, гаражними і т.п. ЖБК за своїм типом є обслуговуючим кооперативом, тобто створюваним для надання послуг членам кооперативу. Житлово-будівельний кооператив - юридична особа, утворена фізичними та / або юридичними особами, які добровільно об'єдналися на основі об'єднання їх майнових пайових внесків для участі в будівництві, метою якої є задоволення потреб її членів у житло.

Членство в кооперативі

Згідно ст. 10 ЗУ «Про кооперацію», починаючи з 16 років, стати членами кооперативу можуть як громадяни України, так і іноземці. Для того щоб стати членом кооперативу необхідно подати письмову заяву, сплатити вступний внесок і пай у порядку та розмірах, визначених його статутом. Рішення про прийняття заявника в члени кооперативу приймає правління або голова кооперативу, яке має бути затверджене загальними зборами його членів. Важливою особливістю ЖБК є те, що незалежно від площі квартири, кожен член кооперативу має один голос. Членство в ЖБК може бути як «повноправним», так і асоційованим. Відмітна різниця між ними в тому, що асоційований член користується правом дорадчого голосу в кооперативі..

Як працює дана схема інвестування?

Між ЖБК та інвестором укладається договір про сплату пайових внесків у Обслуговуючого кооператива «Житлово-будівельний кооператив» «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД», згідно з яким пайовик вносить в кооператив пай у порядку та розмірах, визначених його договором, з метою отримання квартири у власність. Після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє на себе право власності на квартиру (ст. 384 ЦК України) після чого, за договором міни, здійснюється міна паю члена кооперативу на саму квартиру.

Плюси і мінуси ЖБК

Переваги - простота і розуміння для «рядового» інвестора;

Недоліки - додаткові витрати при реєстрації договору міни (1% - державного мита).

Підводимо підсумки

 

Дійсно, в умовах жорсткого державного контролю ще за радянських часів, ЖБК показали свою ефективність і надійність, завдяки чому багато сімей отримали омріяне житло. Сучасний ринок нерухомості вніс свої корективи, але у реаліях нинішнього законодавства і ринкових відносин, ЖБК як метод інвестування,  може похвалитися надійністю та  успішно працює, і люди отримують у власність обіцяні квартири.

 

09.01.2016р.

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД БУДИНКУ

  Сьогодні в Україні дуже актуальна проблема енергозбереження. Давно відомо, що втрати тепла в будівлі до 60% "забезпечуються" зовнішніми стінами. Втрати тепла в будівлях з вентильованими фасадами в 3 рази нижче, ніж в будівлях з фасадами інших типів.

Навісний вентильований фасад – це система, яка складається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований, сталевий нержавіючий або алюмінієвий каркас до несучого шару стіни або до монолітного перекриття, утеплювача, вітро-паробар'єра, та кріпильних елементів.

Алюмінієвий вентильований фасад - є самим передовим рішенням щодо поліпшення зовнішнього вигляду будівель будь-яких форм і конструктивних рішень. Алюмінієвий профіль, який використовується у вентильованих фасадах,завдяки своїй міцності дає можливість несучій стіні витримувати значну вагу облицювальних матеріалів та не піддається корозії, а алюмінієві сплави, застосовувані в вентильованих навісних фасадах, є екологічно чистими.

Основні функції вентильованого фасаду:

-          це теплоізоляція, завдяки своїй багатошаровості вентильовані фасади захищають внутрішні приміщення від холоду взимку, і від нагрівання в теплу пору року. Завдяки повітряному прошарку, який утворюється між поверхнею облицювання і стіною будівлі, при відключенні опалення приміщення остигають в 5-6 разів повільніше, ніж зазвичай. А влітку зберігають усередині будівлі прохолоду, дозволяючи відчутно економити на кондиціонуванні, виконуючи функцію сонцезахисного екрану, що відбиває значну частину падаючого на нього теплового потоку;

 -         це звукоізоляція, оскільки навісні фасади покращують звукоізоляційні показники будівлі практично в два рази;

 -         це захист від електромагнітних хвиль, відбивається набагато більша кількість хвиль, ніж цегляною стіною товщиною в 1 метр. У свою чергу це сприятливо впливає на здоров'я людей які працюють або мешкають у будинку.

 -         це високі експлуатаційні властивості, вони стійки до температурних коливань, перешкоджають виникненню термічних деформацій, запобігаючи внутрішні напруження в несучої конструкції і появ тріщин в облицюванні, обслуговування і догляд не вимагає великих витрат часу і сил.

 - це довгий термін їх служби, тому, що алюміній не схильний до впливу зовнішнього навколишнього середовища, він дуже корозійно - стійкий матеріал, а виготовлені з нього система навішування і самі касети дають можливість забути про фасадні роботи на термін більше 50-ти років.

    Батьківщиною навісних вентильованих фасадних систем в їх сучасному вигляді прийнято вважати Німеччину (Однак системи пристрою фасадів, схожі на сучасні вентильовані фасади раніше згадуються в Скандинавських країнах і країнах Західної Європи). В кінці  90-х років вентильовані фасадні системи приходять в Україну, і з тих пір активно впроваджуються в українську будівельну практику.

 

03.01.2016р.

 МІЙ ВИБІР КВАРТИРИ? ...

При виборі квартири в новобудові перед майбутніми новоселами виникає вельми непросте питання - віддати перевагу квартирі, яка вже повністю підготовлена ​​для проживання, і придбати квартиру з оздоблювальними роботами, чи придбати квартиру без оздоблення?

З одного боку, новобудова, де вже проведені оздоблювальні роботи, може, певною мірою, гарантувати власникам квартир спокійне проживання - останнім не доведеться миритися з трелями перфораторів, що доносяться з усіх боків. З іншого боку, Забудовник не може повністю передбачити смаки майбутніх власників квартир і виконати оздоблення та внутрішнє оформлення житла таким  чином, щоб це припало до смаку всім новоселам , тому Будівельно - інвестиційна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» прагнучі задовольнити високий попит на нерухомість пропонує Покупцям   Житлового комплексу «Статус град»  придбати квартиру на свій смак обираючи один із трьох варіанти квартир, а саме:

1.    1. Квартири без оздоблювальних робіт

            

 Покупець отримує квартиру за технічною характеристикою:

Вікна: металопластикові рами, двохкамерний склопакет;

Підлога: без стяжки;

Стіни: без штукатурних робіт;

Опалення: алюмінієві наборні сучасні радіатори, розводка системи опалення з полімерних труб;

Електропроводка приміщення: мідний дріт, без розводки, до розподільчої коробки;

Лічильники:  ХВП, ГВП, електрики;

Сантехнічне обладнання: не встановлюється;

 Переваги придбання квартири без оздоблювальних робіт

- можливість контролювати всі роботи, щоб в результаті квартира повністю відповідала вашим особистим вимогам по зручності та комфорту.

 2.      Квартири з оздоблювальними роботами

  

 Покупець отримує квартиру за технічною характеристикою:

Вікна: металопластикові рами, двохкамерний склопакет;

Підлога: чистова стяжка;

Стіни: чистова штукатур стін;

Стеля: вирівняна,

Опалення: алюмінієві наборні сучасні радіатори, розводка системи опалення з полімерних труб;

Електропроводка приміщення: мідний дріт з розведенням по квартирі;

Лічильники:  ХВП, ГВП, електрики;

Сантехнічне обладнання: не встановлюється;

 Переваги придбання квартири з оздоблювальними роботами

-          При цьому варіанті виконуються всі капітальні роботи, а остаточним оздобленням(обклеюванням стін шпалерами, укладанням плитки) повинні будуть займатися самі новосели.

 3.      Квартири з оздоблювальними роботами «під ключ»

           

 Покупець отримує квартиру за технічною характеристикою:

Вікна: металопластикові рами, двохкамерний склопакет;

Підлога: чистова стяжка, ламінат, плитка, лінолеум,

Стіни: оштукатурені, фарбовані, обої, плитка;

Стеля: вирівняна, фарбована;

Міжкімнатні двері;

Сантехнічний фаянс;

Опалення: алюмінієві наборні сучасні радіатори, розводка системи опалення з полімерних труб;

Електропроводка приміщення: мідний дріт з розведенням по квартирі;

Лічильники:  ХВП, ГВП, електрики;

Сантехнічне обладнання: не встановлюється;

 Переваги придбання квартири з оздоблювальними роботами «під ключ»:

 -          Економія витрат на оздоблювальні матеріали. Наявність можливості швидкого заселення, щоб переїхати в новобудову - досить просто перевезти свої речі. Гарантована якість робіт. Кожна нова квартира з обробкою, підготовлена ​​до здачі нашими фахівцями, демонструє професійний підхід майстрів, їх високий кваліфікаційний рівень. Наша компанія гарантує суворе дотримання термінів робіт.

  

 01.12.2015р.

РАЙОН ОСОКОРКИ У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ МІСТА КИЄВА

Житловий масив Осокорки є наймолодшим масивом Києва — його будівництво почалося у 1993 році   на осушених заболочених землях, навколо села Осокорки. Він розташований у Дарницькому районі, між річкою Дніпропроспектом Миколи Бажана та озером Вирлиця. Межує з масивами ПознякиХарківський та садово-дачними ділянками «Нижні сади».

З історії.

Осокорки́ — історична місцевість на лівому березі Дніпра біля Південного мосту у Києві, що сформувалася на основі села Осокорки.

Вперше село Осокорки згадане в документах 1070 року, коли київський князь Всеволод Ярославич подарував село Осокорки разом з перевозом через Дніпро Видубицькому монастирю. Назва походить від осокорів, гаї яких здавна росли поблизу тутешніх озер.

У 1530-х роках ігумен Видубицького монастиря звертається до польського короля Сигізмунда II з приводу підтвердження права володіння цими землями, і в 1538 році король видає відповідну грамоту. Незважаючи на це, протягом століть йшла уперта боротьба за Осокорки між Видубицьким монастирем та Києво-Печерською лаврою. Землі переходили від одного монастиря до іншого, неодноразово здійснювалися спроби розмежування земель. На 1641 рік осокорські землі вважалися беззаперечною власністю Видубицького монастиря. У 1645 році вийшов декрет, що закріплював землі за Видубицьким монастирем. Авторами декрету були митрополит Петро Могила, ігумени Микільського та Троїцького Больничного монастирів, київський воєвода Іван Тишкевич, «воєводина Руська» Феофіла Собецька та три сеймових комісари. У 1720 році Лавра домоглася від російського царя Петра І передачі їй Осокорків. Скарга Видубицького монастиря призвела до того, що Осокорки поділили на дві частини: більшу (29 дворів), під назвою «село Осокорки», віддали Лаврі, а меншу (13 дворів) — «деревня Осокорки» — Видубицькому монастирю (за тогочасною термінологією критерієм села і дєрєвні була наявність чи відсутність церкви). Цей поділ ухвалили київський губернатор Голіцин Петро Олексійович (1660)  та гетьман Іван Скоропадський. Втім, це не зупинило ворожнечу між двома монастирями, обидві сторони влаштовували розбійні напади одна на одну, руйнували будівлі та млини.

З кінця XVIII століття Осокорки були казенним селом. З 1876 року Осокорки разом із сусіднім селом Позняки утворювали одну церковну парафію, в якій було два священики та два псаломщики. Тут була дерев'яна церква Івана Богослова та при ній церковно-парафіяльна школа.

У 1802–1903 роках Осокорки входили до Броварської, а в 1903–1923 роках — до новоствореної у 1903 році  Микільсько-Слобідської  волості Остерського повіту Чернігівської губернії із центром у Микільській слобідці. У  результаті виборів до місцевих органів влади у серпні 1920 року сільраду Осокорків очолив Павло Степаненко .З 1923 року село підпорядковувалося Броварському району Київської округи, а з 1927 року — Київському району. У 1930–1935 роках Осокорки входили до Київської приміської смуги.

У 1980 році почалися роботи з намивання території для будівництва нового масиву. Тоді ж починається будівництво Південного мосту (введений в експлуатацію в 1991 році) і Сирецько-Печерської лінії Київського метрополітену. У 1984 році селу Осокорки надали статус селища міського типу в межах Дарницького району Києва . У 1986 році частину селища Осокорки було знесене для будівництва нової магістралі — проспекту Миколи Бажана, а також транспортної розв'язки біля Південного мосту. Мешканців здебільшого переселено на новозбудований Харківський масив.

У 1989 році селище повернуте до складу міста. У 1993 році починається будівництво житлового масиву Осокорки між проспектом Бажана та Колекторною вулицею.

У 1989–2001 році Осокорки входили до Харківського району Києва, з 2001 року — у складі Дарницького району.

До середини 1950-х років селище Осокорки поділялося на ряд кутків: ЗаривахаЗанохин (північна частина), Завальна (вздовж сучасної однойменної вулиці), Бессарабочка (нині Зарічна вулиця), Маслівка,ПідбірнаПідлипка (південна частина .У 1950-х роках сільським вулицям були присвоєні назви, які здебільшого походили від назв кутків — Бессарабська (з 1982 року — Малоземельна), Завальна, Маслівка, Підбірна (з 1982 року — Костянтина Ареф'єва), Підлипка.

 

 

01.11.2015р.

ЧИ Є РОЗСТРОЧКА АБО КРЕДИТУВАННЯ ВІД ЗАБУДОВНИКА?

При 100% передоплаті Покупцю надаються суттєві знижки.  Позитивним моментом тут є - очікування своєчасного закінчення будівництва без необхідності подальших витрат.

Розстрочка від забудовника була і залишається одним з основних інструментів в системі купівельної лояльності, Практично всі забудовники надають дану послугу. У той же час, в сьогоднішній ситуації мало хто готовий фіксувати ціну квадратного метра. В умовах відсутності реальної іпотеки, розстрочка від забудовників стає чи не єдиною схемою кредитування при придбанні нерухомості. Девальвація національної валюти, природно, призвела до перегляду цінової політики у всіх сферах вітчизняної економіки. Нерухомість, і, в першу чергу, первинна не стала винятком. До початку кризи будівельні компанії, які прагнули подолати високий рівень конкуренції, навперебій пропонували різноманітні програми  лояльності, знижки та розстрочення. У зв'язку із зростанням ціни на квадратний метр у гривні та загальним зниженням доходів населення, це стало ще більш актуальним. З іншого боку, при хиткому курсі гривні і невизначених економічних перспективах, зростаючих цінах на будівельні матеріали та послуги, компанії-забудовники також змушені шукати оптимальний баланс між задоволенням запитів клієнта і власною вигодою.

Найпоширеніший вид розстрочки – це розстрочка авансових внесків, яка надається  до закінчення будівельних робіт та введення будинку в експлуатацію. Розстрочка надається Покупцю при першому внеску в 10-30%, а решту суми Покупець згідно скдаденого графіку до Договору вносить рівномірними платежами до кінця будівництва за поточною ціною метру квадратного, яка діє на момент внесення наступних авансових платежів.

Перевага такої пропозиції полягає в тому, що Покупець має часовий зазор для акумуляції потрібних коштів. Основний недолік даної схеми для клієнта полягає в тому, що нестабільність національної валюти змушує будівельні компанії постійно індексувати ціну квадратного метра, але при цьому, як правило, для Покупця фіксується тільки вартість фактично оплаченої площі.

 Якщо цікавить розстрочка платежу на більш тривалий термін, то в такому разі кредитування надає банк. Партнерами нашої компанії виступають: VSбанк, Діаманбанк, Укрсоцбанк. 

 

 

01.10.2015р.

ЧИ МОЖЛИВО ВНЕСТИ ЗМІНИ В ПЛАНУВАННЯ КВАРТИРИ?

     Перепланування квартири - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, які проводяться у відповідності до проектної документації, зі зміною фізичних параметрів приміщень, демонтажем чи перенесенням опорних перегородок, обладнанням отворів без втручання в зовнішні стіни та інші опорні конструкції житлової будівлі. Сучасні новобудови зводяться за індивідуальними проектами. Але незважаючи на різноманіття планувальних рішень, частина Покупців прагне змінити внутрішній простір житла, щоб воно ідеально відповідало їхнім потребам і уявленням про комфорт. Вклавши кошти у придбання квартири, майбутні мешканці починають замислюватися про ремонт і облаштування на новому місці задовго до закінчення будівництва. Поки ростуть поверхи, вони опрацьовують варіант планувань, прораховують розташування меблів і побутової техніки, щоб раціонально використовувати кожен сантиметр житлової площі. Одним потрібна гардеробна в спальні, інші хотіли б відгородити куточок під дитячу, - часом стає очевидно, що здійснити свої мрії новосели зможуть, тільки внісши більш або менш суттєві зміни в наявний проект квартири.

   Перепланування представляє собою багатокрокову процедуру, в яку входить розробка нового проекту, збір документації, погодження і, звичайно ж, самі будівельні роботи. Між тим, багато хто охоче переклав б ці турботи на плечі Забудовника. Адже набагато зручніше в'їхати в нову квартиру і відразу приступити до обробки приміщень, минаючи етап розбирання старих перегородок та зведення нових, не кажучи вже про залучення фахівців для створення проекту та спілкування з державними службами.
Безсумнівно, перепланування на етапі будівництва, затребуван
е покупцями новобудов, і, розуміючи це, наша будівельна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» йде назустріч клієнтам. Проте слід розуміти,  що перепланування квартири також пов'язане з питаннями комфорту і безпеки всіх мешканців будинку, тому зміни, що вносяться в межах однієї квартири, не повинні порушувати вимоги Сніп, санітарних і протипожежних норм.

  ЖК «Статус град» надає своїм клієнтам можливість зробити перепланування квартири силами Забудовника до заселення в новий будинок.

  Скоригувати проект набагато простіше, якщо квартира і поверх, на якому вона знаходиться, ще не побудовані, - в цьому випадку забудовник може без поспіху узгодити оновлений проект, і будівництво квартири буде вестися вже з урахуванням побажань замовника. Для цього необхідно донести свої побажання через заяву та додатку до неї у вигляді схеми сформованого плану квартири. При цьому покупець не несе ніяких додаткових фінансових і тимчасових витрат.
  Якщо квартира вже побудована, а нове планування вимагає внести зміни, то  це обійдеться нашому покупцю певну суму, однак набагато меншу, ніж при самостійному переплануванні квартири та її узгодженні з відповідними органами.

 

 

 01.09.2015р.

       РОЗСТРОЧКА  ВІД ЗАБУДОНИКА

Розстрочка від забудовника була і залишається одним з основних інструментів в системі купівельної лояльності, Практично всі забудовники надають дану послугу. У той же час, в сьогоднішній ситуації мало хто готовий фіксувати ціну квадратного метра. В умовах відсутності реальної іпотеки, розстрочка від забудовників стає чи не єдиною схемою кредитування при придбанні нерухомості.

Девальвація національної валюти, природно, призвела до перегляду цінової політики у всіх сферах вітчизняної економіки. Нерухомість, і, в першу чергу, первинна не стала винятком. До початку кризи будівельні компанії, які прагнули подолати високий рівень конкуренції, навперебій пропонували різноманітні програми  лояльності, знижки та розстрочення. У зв'язку із зростанням ціни на квадратний метр у гривні та загальним зниженням доходів населення, це стало ще більш актуальним.

 З іншого боку, при хиткому курсі гривні і невизначених економічних перспективах, зростаючих цінах на будівельні матеріали та послуги, компанії-забудовники також змушені шукати оптимальний баланс між задоволенням запитів клієнта і власною вигодою.

Найпоширеніший вид розстрочки сьогодні надається - до закінчення будівельних робіт і введення будинку в експлуатацію. В даному випадку, компанії пропонують при першому внеску в 10-30%, а решту суми вносити рівномірними платежами до кінця будівництва. Перевага такої пропозиції полягає в тому, що покупець має часовий зазор для акумуляції потрібних коштів. Основний недолік даної схеми для клієнта полягає в тому, що нестабільність національної валюти змушує будівельні компанії постійно індексувати ціну квадратного метра. При цьому, як правило, для покупця фіксується тільки вартість фактично оплаченої площі.

А ось при 100% передоплаті будівельні компанії, як правило, готові надати покупцю суттєві знижки.  Позитивним моментом тут є - очікування своєчасного закінчення будівництва без необхідності подальших витрат.

  

 17.05.2015р.

СУЧАСНЕ ЖИТЛО ДАРУЄ  ЛЮДЯМ ГІДНЕ ЖИТТЯ

Майбутня квартира повинна відповідати відразу декільком вимогам покупця, це  щоб будинок був побудований за сучасним проектом, перебував у доброму розвиненому районі, близько до станції метро, по сусідству з річкою, зеленою зоною ... Сьогоднішній покупець вимогливо ставиться до зовнішнього вигляду свого майбутнього будинку, він уникає типових рішень, йому хочеться, щоб його квартира не була схожа на житло сусіда.

Серед  великої кількості новобудов  ЖК «Статус град» виділяється виразними, стильними силуетами, висотністю (10+17+25 поверхів) та може задовольнити найвибагливіший смак Покупця.

«Статус град» звертає на себе увагу незвичайним архітектурним рішенням - від зовнішнього дизайну до планувальних рішень квартир та вдалим місцем  розташування.  Монолітна технологія дозволяє відхилятися від стандартних форм, прямих ліній і втілювати виняткові об'єкти, що неможливо в типовому індустріальному житловому будівництві та екологічні будівельні матеріали які застосовуються під час будівництва..  Що ж стосується квартир, то всі вони мають гарне планування, просторі площі, високі стелі. Розвинена інфраструктура – доповнює ще одну перевагу ЖК «Статус град». Все, що необхідно сім'ї для комфортного життя - поруч. У хвилинної пішої доступності від будинків - школи, дитячі садки, медичні заклади, аптеки, салони краси і магазини різного профілю. Зони відпочинку – кінотеатри, від маленьких кафе до великих ресторанів, гарні пляжі р. Дніпра.

Для сучасної людини, особливо киянина, вкрай важливо економити час, тому розташування і ідеальна транспортна доступність є ще однією перевагою  даного проекту, так як  без зусиль можна добиратися до місця призначення, залишаючись пунктуальним навіть у разі несприятливої ​​транспортної ситуації. 

Метро Осокорки - 100 метрів в пішій доступності від будинку; 
Курсують міські автобуси, маршрутні таксі, об'єднуючи житлові райони Лівого і Правого      берегів. Від будинку до головної вулиці Києва «Хрещатик» 9 км; Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 20 км; До автомобільної магістралі Великої окружної дороги - 10 км. До мосту через Дніпро: Південний - 1,2км.

 І нарешті, якісне житло Києва- це дуже хороший актив, практично безпрограшний і зрозумілий тим, хто не обізнаний у складних фінансових операціях та іграх на фондових ринках. Люди, які вкладають гроші в столичну нерухомість, зрештою виявляться «в плюсі», тому що в перспективі вона зростає в ціні, незважаючи на коливання валютних курсів.

 Так що покупка квартир в житловому комплексі «Статус град» , з одного боку, гарантує майбутнім мешканцям комфортне життя на гідному рівні, а з іншого - є вигідною інвестицією, що в наш час більш ніж актуально.

 

17.04.2015р.

Договір купівлі продажу майнових прав,

                        чи потрібно посвідчувати нотаріально?
 
 
Відповідно до ч. 1 ст. 655 Цивільного кодексу України, за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. Відповідно до ч. 2 ст. 656 Цивільного кодексу України, предметом договору купівлі-продажу можуть бути майнові права. До договору купівлі-продажу майнових прав застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не випливає із змісту або характеру цих прав. Чинним законодавством України чітко визначено, які правочини підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню. Відповідно до ст. 209 ЦК України правочин, який вчинений у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню, але лише у випадках, встановлених законом, статті 209, 656 та 657 ЦК України вказують на те, що лише окремі договори купівлі-продажу, а саме договори купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку (квартири) або іншого нерухомого майна підлягають нотаріальному посвідченню та державній реєстрації. При цьому, дана вимога не є загальною для всіх договорів купівлі-продажу і стосується лише вичерпного переліку договорів, зазначених в ст. 657 ЦК України.
Згідно з ч. 1 ст. 382 ЦК України квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання. Виходячи із наведених визначень майнові права на квартири не відповідають визначенню нерухомого майна та квартири, як різновиду нерухомого майна. Стаття 177 ЦК України виділяє майнові права як окремий об’єкт цивільних прав, тобто не ототожнює їх із речами, цінними паперами. Аналогічно, в ст. 190 ЦК України встановлено, що майнові права та речі є різними різновидами майна.
Частина 2 статті 656 ЦК України передбачає, що предметом договору купівлі-продажу можуть бути майнові права. При цьому, закон вказує, що до договору купівлі-продажу майнових прав застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не випливає із змісту або характеру цих прав.
Відтак, майнові права є окремим об’єктом цивільних правовідносин та не тотожні речам, щодо яких вони виникають, жодні майнові права, в тому числі майнові права на нерухомість, не входять до вичерпного переліку майна, для договорів купівлі-продажу якого встановлене обов’язкове нотаріальне посвідчення, до договорів купівлі-продажу майнових прав застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, а не спеціальні положення, встановлені статтею 657 ЦК України для договорів купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку (квартири) або іншого нерухомого майна.

 Отже,  вимоги щодо обов’язкового нотаріального посвідчення до Договору купівлі-продажу майнових прав не поширюються.

 

17.03.2015р.

Комерційна нерухомість- це земельні ділянки, споруди або будівлі, які використовують для комерційної діяльності з подальшим отриманням прибутку, доходу від оренди, від інвестицій.

У  комерційній нерухомості виділяють торгову, офісну, складську, промислову, готельну, та іншу нерухому власність.

Це візитна картка будь-якої компанії, де  місцерозташування є невід'ємною частиною ділового іміджу і престижу, що дозволяє підтримувати і зміцнювати авторитет в очах клієнтів і партнерів. 
Ми звикли до офісів в центрі міста але з кожним роком саме мікрорайон Осокорки впевнено набуває статусу ділового центра столиці.

                            Діловий центр міста -  Осокорки!                           

У минулому році київська міська влада розглядала питання створення  у Дарницькому районі, а саме на Осокорках-Північних   Міжнародного ділового  центру  «Київ-Сіті», який  дозволить розвантажити діловий центр міста, зокрема, його історичну частину.

 Завдяки чому історичні будівлі набудуть зовсім іншого вигляду. Таким чином, можна буде розвантажити центральні вулиці та мости і частково перерозподілити транспортні потоки в години пік.

Як ми бачимо з намірів міської влади, Мікрорайон Осокорки – перший претендент на звання нового ділового центра Києва. Адже дивлячись на вже розвинену інфраструктуру Осокорків  з безліччю Торговельно-розважальних центрів,медичних клінік, ресторанів,сучасних дитячих садочків та шкіл, спортивних клубів - можна з впевненістю сказати, що це мікрорайон вже зажив слави сучасного центру  столиці.

Тому придбання комерційної нерухомості в цьому районі є економічно вірним рішенням для розвитку бізнесу.                            

Переваги  комерційної нерухомості  в ЖК « Статус Град»:

1. Вільне  планування –  площі від 50 м2 до 500 м2

2. Зручне  місце розташування

3. Вдале  транспортне сполучення – станція метро Осокорки – 100 метрів, зручна автомагістраль дозволяє дістатись до центру міста та аеропорту Бориспіль за 15 хвилин. 

 Саме завдяки цим факторам  комерційні приміщення в житловому комплексі «Статус Град» є одними з найпривабливіших пропозицій в цьому районі.  Всі нежитлові приміщення офісного призначення  мають свою відокремлену вхідну групу.

  

 

17.02.2015р.

Свідоцтво про право власності на нерухоме майно - підтвердження юридичного факту виникнення права власності

Відповідно до статті 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) свідоцтво про право власності на нерухоме майно (далі – Свідоцтво), видане державним реєстратором речових прав на нерухоме майно під час державної реєстрації, підтверджує юридичний факт виникнення права власності на нерухоме майно.  

Свідоцтво є офіційним документом встановленого зразка, та видається: фізичним та юридичним особам на новозбудовані, реконструйовані об'єкти нерухомого майна; …  та в інших випадках, встановлених законом.  

Право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна) та прийняття нерухомого майна до експлуатації. Право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації. 

Свідоцтво оформлюється в двох примірниках, підписується державним реєстратором та засвідчується печаткою. Один екземпляр орган державної реєстрації прав надає заявникові разом з витягом з Державного реєстру прав, а інший долучає до реєстраційної справи.

 

05.01.2015р.

З Різдвом Христовим!

 

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом,
зігріє вам серце Різдвяним теплом.
Хай радість, кохання наповнять ваш дім,
оселяться щастя і спокій у нім!

 

  Одне з найбільших свят у християнській традиції, Різдво Христове відзначають 7 січня за григоріанським календарем. Згідно з переказами, дві тисячі років тому в цей день народився Син Божий Ісус Христос - щоб спокутувати гріхи людства.  

Точна дата народження Христа невідома. На початку 4 століття н.е. Римська церква постановила святкувати Різдво 25 грудня. Східні церкви - Антіохійська, Олександрійська, Єрусалимська і Кіпрська з'єднували свято Різдва зі святом Водохреща аж до 6 століття н.е., відзначаючи його 6 січня. (За однією з версій, 25 грудня вибрали тому, що на цей день припадав язичницьке свято народження сонця.)

Православна церква за особливим святкує Різдво. У церквах напередодні Різдва правлять особливу вечірню службу, а з ранку різдвяного дня починається урочиста служба, що прославляє народження Спасителя, Сина Божого. 

 Перед святом віруючі тримають Різдвяний піст (40 днів). Напередодні свята зветься святвечором, цього дня потрібно тримати суворий піст. У нас на Україні в цей вечір готують 12 пісних страв. Обов'язкова умова - нагодувати всіх домашніх тварин, бо, як кажуть старі люди, ангел спускається з неба і запитує кожну тваринку, не голодна чи вона - і якщо так, то поганого господаря чекає нещастя.

 

 

 

10.12.2014р.

                  З чого складається ціна квадратного метра в новобудові. 

Квартири в новобудовах завжди користуються попитом. Покупців нерухомості в споруджуваних будинках приваблюють не тільки зручні, сучасні планування та комунікації, а й цінова політика. Не секрет, що придбати житло в новобудові можна відчутно дешевше, ніж на вторинному ринку нерухомості.  

 

 Кожного, хто хоче мати власну квартиру в новобудові, турбують питання: 
-          від чого залежить ціна на житло?
-         чому на початку будівництва вартість квадратного метру дешевше, ніж при закінченні будівництва об’єкту?   

    Так дійсно можемо відзначити, що по ходу будівництва ціна на квартири (квадратні метри) зростає протягом всього будівництва. І це не політика Компанії, а вимоги ринку. Зазвичай ціна за квадратний метр на початковому етапі будівництва дешевше на 20%, що пропорційно зі середньорічний ставкою банку по кредитах 

Зростання вартості продажу залежить від багатьох факторів, які впливають на вартість квадратного метру, це - будівельно-монтажні роботи (витрати на фундамент, коробку будівлі, внутрішні інженерні мережі, оздоблення, благоустрій) та супутні витрати (придбання земельної ділянки, проектування, будівництво об’єкту, будівництво зовнішніх інженерних мереж (електрики, теплотраси, водопостачання, каналізації). Параметрів, з яких складається вартість квадратного метра, насправді дуже багато - сюди включаються, крім вищевказаних пунктів, і відрахування пайових внесків до міськго бюджету, які складаються в грошовому еквіваленті  від вартості будинку.

 

 28.11.14р.
 

Комерційна нерухомість- це земельні ділянки, споруди або будівлі, які використовують для комерційної діяльності з подальшим отриманням прибутку, доходу від оренди, від інвестицій.

 

 

У  комерційній нерухомості виділяють торгову, офісну, складську, промислову, готельну, та іншу нерухому власність.  

Це візитна картка будь-якої компанії, де  місцерозташування є невід'ємною частиною ділового іміджу і престижу, що дозволяє підтримувати і зміцнювати авторитет в очах клієнтів і партнерів.
Ми звикли до офісів в центрі міста але з кожним роком саме мікрорайон Осокорки впевнено набуває статусу ділового центра столиці.
 

                            Діловий центр міста -  Осокорки!       

 

    У минулому році київська міська влада розглядала питання створення  у Дарницькому районі, а саме на Осокорках-Північних   Міжнародного ділового  центру  «Київ-Сіті»,який  дозволить розвантажити діловий центр міста, зокрема, його історичну частину.   

 Завдяки чому історичні будівлі набудуть зовсім іншого вигляду. Таким чином, можна буде розвантажити центральні вулиці та мости і частково перерозподілити транспортні потоки в години пік.   

Як ми бачимо з намірів міської влади, Мікрорайон Осокорки – перший претендент на звання нового ділового центра Києва. Адже дивлячись на вже розвинену інфраструктуру Осокорків  з безліччю Торговельно-розважальних центрів,медичних клінік, ресторанів,сучасних дитячих садочків та шкіл, спортивних клубів - можна з впевненістю сказати, що це мікрорайон вже зажив слави сучасного центру  столиці.      

Тому придбання комерційної нерухомості в цьому районі є економічно вірним рішенням для розвитку бізнесу.         

    Переваги  комерційної нерухомості  в ЖК « Статус Град»: 

      1. Вільне  планування –  площі від 50 м2 до 500 м2  

 

      2. Зручне  місце розташування 

 

     3. Вдале  транспортне сполучення – станція метро Осокорки – 100 метрів, зручна автомагістраль дозволяє дістатись до центру міста та аеропорту Бориспіль за 15 хвилин. 
 
Саме завдяки цим факторам  комерційні приміщення в житловому комплексі «Статус Град» є одними з найпривабливіших пропозицій в цьому районі. Всі нежитлові приміщення офісного призначення  мають свою відокремлену вхідну групу

                             

17.11.2014р. 

 

Соціальна відповідальність 

З самого початку своєї роботи будівельно-інвестиційна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД»  дотримується принципів соціальної відповідальності бізнесу. Динамічно розвиваючись, Компанія приділяє особливу увагу спонсорським та благодійним проектам, а також дотриманню політики в галузі забезпечення екологічної безпеки в процесі будівництва. 

 

Політика будівельно-інвестиційної компанії «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» в галузі забезпечення екологічної безпеки головним чином орієнтована на зниження навантаження на навколишнє середовище в процесі будівництва, а принципом екологічної політики - безпечні матеріали і технології для навколишнього середовища і людини.

 

Проекти ТОВ «БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» включають комплексний благоустрій та озеленення територій. Таким чином, Компанія вносить свій вклад не тільки в збереження навколишнього середовища, але і в поліпшення екологічної обстановки в нашому рідному місті Київ. Компанія будує будинки в яких хочеться жити. 

 

Будівельно-інвестиційна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» активно приймає  участь в реалізації соціально значущих проектів по реконструкції, капітальному та поточному ремонтах загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків, спортивних споруд, оздоровчих комплексів.

 

 

   В листопаді 2014року відновлено ще один садочок на Березняках, №522 за адресою вулиця Бучми 5а у Дніпровському районі міста Києва. Компанія приймала участь будівельними роботами по реконструкції дитячого дошкільного закладу.

 

  Радістний дитячий сміх, батьки та діти з квітами в руках, вірші та поздоровленняЦе не шкільна лінійкаце відкриття відновленого ще одного дошкільного закладу.

 
     
 

06.11.2014р.

 

«Статус Град» - втілення ідеї комфортного і гармонійного європейського життя. Правильний вибір.

 

 Роки йдуть, а Київ просто на очах "росте". Ділова активність столиці залишається не тільки в її історичному центрі, а плавно переміщається в інші, сучасні та зручні райони. Інвестування в нерухомість давно уславилося ефективним і надійним інструментом заощадження капіталу, адже тільки воно несе в собі набагато менше ризиків у порівнянні з банківським депозитом, будь-яким інструментом фондового ринку, будь то акції, облігації або ф'ючерні контракти.

 
Беручи до уваги ці факти, інвестиційно будівельна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» прийняла рішення побудувати унікальний сучасний житловий комплекс нового покоління - «Статус Град» на Дніпровській набережній (метро Осокорки, 100метрів) в Дарницькому районі міста Києва.
 
Житловий комплекс «Статус Град», http://status-grad.com.ua - це проект, в якому вдало поєднується і місцерозташування, і інфраструктура, і архітектурне рішення у відповідності до найвищих будівельними стандартами якості. Квартири задовольнять навіть найвибагливіших покупців, адже є можливість вибору: від однокімнатної квартири до дворівневих апартаментів.
 
Варто відзначити унікальне - якість будівництва. Ви, запитаєте, в чому унікальність? Унікальність ЖК «Статус град» полягає в тому, що при будівництві використовувалися і використовуються тільки сучасні технології та екологічно чисті матеріали. Каркас будинку: монолитно- залізобетонний. Переваги моноліту - це можливість різноманітного планування, ефектні рішення фасадів. І ще один аргумент на користь монолітного домобудівництва - високий термін експлуатації таких будівель, а монолітні плити перекриття створюють рівну поверхню стелі без швів. Стіни, зовнішні і внутрішні - червона цегла, це вища якість від природи, адже гліна- один з найдавніших будує. матеріалів в історії людства. Цегла має ряд незаперечних переваг:
 
високу міцність, щільність і морозостійкість, це доведено багаторічним досвідом застосування його в будівництві, це той матеріал, який здатний забезпечити сприятливий клімат в приміщенні, відмінну звукоізоляцію, відповідає найвищим екологічним вимогам і міжнародним стандартам.
 
Фасад - навісні композитні алюмінієві панелі з мінераловатним утеплювачем, це: ізоляція і захист від звуку, від вологи, від електромагнітного випромінювання; це довговічність і стійкість, можливість експлуатувати об'єкт без косметичного ремонту, не витрачати серйозні кошти і час на відновлення його зовнішнього вигляду, це легкість і краса, перший поверх - керамограніт,
 
  Ось це дозволяє власникам квартир «Статус Града» залишатися спокійними і впевненими в довговічності і збереження будинку. Вони роблять ЖК «Статус Град» http://status-grad.com.ua привабливим об'єктом для інвестування, адже термін експлуатації монолітних будівель триває до 150 років, це означає, що квартири цього житлового комплексу та через 30-40 років залишаться «в ціною ». Купівля житла в цьому житловому комплексі може мати різні передумови-наступний продаж, оренда, просто турбота про майбутнє своїх дітей. У кожному разі покупка квартири в ЖК «Статус Граді» - це безпрограшний варіант інвестування.
 
Поєднання якості і зручною соціальної та транспортної інфраструктури - все це дає власникам квартир тут справжній стан домашнього спокою і затишку, адже будинок-це місце, де легко і зручно жити. Упорядкована прибудинкова територія «Статус граду» включає дитячу площадку, зону відпочинку, гостьову парковку.
 
Загалом ЖК «Статус Град» http://status-grad.com.ua - це втілення ідеї комфортного і гармонійного європейського життя
 
Ну і на закінчення, інвестування в нерухомість давно уславилося ефективним і надійним інструментом заощадження капіталу, адже тільки воно несе в собі набагато менше ризиків у порівнянні з банківським депозитом, будь-яким інструментом фондового ринку, будь то акції, облігації або ф'ючерсні контракти.

 На користь інвестування в нерухомість, говорить і статистика про нестабільний становищі багатьох банківських установ. Лише з початку 2014 року, 5 банків були визнані неплатоспроможними, і ще 10 кілька років як знаходяться в стадії ліквідації. В таких умовах, «принадні» депозитні пропозиції банків виглядають не переконливо - платою за високі відсотки, як правило, буває високий ризик неповернення коштів.

                                                                                                                                                                                   01.10.2014р. 

  З чого складається ціна квадратного метра в новобудові?   

 

 Квартири в новобудовах завжди користуються попитом. Покупців нерухомості в споруджуваних будинках приваблюють не тільки зручні, сучасні планування та комунікації, а й цінова політика. Не секрет, що придбати житло в новобудові можна відчутно дешевше, ніж на вторинному ринку нерухомості.

 

  Кожного, хто хоче мати власну квартиру в новобудові, турбують питання:  

-      від чого залежить ціна на житло?

-  чому на початку будівництва вартість квадратного метру дешевше, ніж при закінченні будівництва об’єкту?     

У цьому огляді, роз’яснення нам надає головний бухгалтер ТОВ «БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» Юлія Сигизмундівна Полуковська. 

 «Так дійсно можемо відзначити, що по ходу будівництва ціна на квартири (квардратні метри) зростає протягом всього будівництва. І це не політика Компанії, а вимоги ринку.   Зазвичай ціна за квадратний метр на початковому етапі будівництва дешевше на 20%, що пропорційно зі середньорічний ставкою банку по кредитах 

 Зростання вартості продажу залежить від багатьох факторів, які впливають на вартість квадратного метру, це - будівельно-монтажні роботи (витрати на фундамент, коробку будівлі, внутрішні інженерні мережі, оздоблення, благоустрій) та супутні витрати (придбання земельної ділянки, проектування, будівництво об’єкту, будівництво зовнішніх інженерних мереж (електрики, теплотраси, водопостачання, каналізації). Параметрів, з яких складається вартість квадратного метра, насправді дуже багато - сюди включаються, крім вищевказаних пунктів, і відрахування пайових внесків до міськго бюджету, які складаються в грошовому еквіваленті  від вартості будинку.» 

 

 

01.09.2014р.

 Статус град - це надійна Інвестиція у сьогодення і майбутнє, - це альтернатива класичним банківським депозитам

  О
станнім часом питання заощадження коштів стає перед громадянами все більш гостро. Якщо до цих пір найбільш традиційним варіантом інвестування були банківські депозити, то зараз вони втрачають свою адекватність.
Причин для цього декілька. В першу чергу ринок серйозно дестабілізований політичними подіями і не може генерувати прибуток. У банків серйозні проблеми з ліквідністю, тому вони залучають гроші у населення за надзвичайно завищеними ставками, що досягає зараз 27% річних. Однак далеко не всі з них здатні розплатитися за такі дорогі ресурси. В теж час багато установ зіткнулися з проблемою повернення виданих раніше кредитів.

   Також зараз надзвичайно важко визначити банк, в якому кошти вкладника залишаться збереженими. За останній місяць на ринку з'явилося більше неплатоспроможних кредитних установ, ніж за два попередні роки, їх робота була призупинена і в них були введені тимчасові адміністрації. Особливу стурбованість викликає те, що з такими проблемами зіткнулися навіть великі фінансові установи. З урахуванням складнощів з пошуком інвесторів, які можуть бути зацікавлені в порятунку великих банків, ця проблема може стати спільною для всього фінансового ринку. Досвід, отриманий під час кризи, показав, що далеко не завжди вдається відновити платоспроможність великої установи.

Крім того, під питанням залишається сама схоронність коштів, розміщених на банківських рахунках. Фонд гарантування вкладів фізосіб забезпечує повернення депозитів населення, однак, лише на обмежену суму-до 200 тис. Грн. Це означає, що при розміщенні більшого обсягу існує значний ризик втрати всіх заощаджень, так як великі вклади виплачуються вже після ліквідації проблемного банку і розпродажу його активів. При цьому коштів може вистачити далеко не на всіх вкладників, а їх повернення може відбутися через тривалий час.

У такій ситуації альтернативою класичним банківським депозитам стає інвестування в більш надійні інструменти, наприклад, в сферу житлової нерухомості. Вона не тільки є стабільним продуктом, але і постійно зростає в ціні. У разі інвестування в житло на ранніх етапах будівництва можна гарантовано розраховувати на збільшення її вартості мінімум на 25%. Примітно, що ризики інвестування коштів в нерухоме майно значно знизилися. Причиною цього є те, що криза 2008-2009 років змусила компанії, які не виконували свої зобов'язання перед клієнтами, піти з ринку.

Крім того, нерухомість є багатофункціональним інструментом, так як її можна здобувати не тільки для особистого користування, а й отримувати з неї прибуток. Її можна продати або здати в оренду і отримувати регулярний дохід. Найчастіше, дивіденди від ренти набагато перевищують можливості щодо отримання відсотків з депозиту. Інвестиційна привабливість нерухомості порівнянна з таким надійним інструменти, як золото.

В останні роки дорогоцінний метал додає близько 8-10% на рік, в той час як нерухомість дорожчає на порядку 15%. Крім того, прибутковість інвестицій в нерухомість вище, ніж депозитна, через відсутність прихованих платежів. Вкладення коштів у житло не обкладається податком, тоді як зараз заплановано введення збору з доходів, одержуваних у вигляді відсотків з депозитів. При цьому нерухоме майно є більш доступним активом для інвестора, в той час як депозити в банку можуть бути заморожені просто через спільних проблем на фінансовому ринку.
                                                                                                                    
                               24.08.2014р.


Найвищою цінністю для нас є квота довіри

Стрес і невизначеність - ті що тиснуть і пригнічують почуття, які останнім часом ми все частіше стали переживати. Тому після напруженого робочого дня ми прагнемо в домашню гавань - втілення комфорту і затишку, де твориться душевна гармонія. Не дарма в англійській приказці будинок порівнюється з фортецею, в якій приватне життя господаря недоторканна і захищена.

Ми, команда забудовників житлового комплексу «Статус град», прекрасно розуміємо цінність надійного і затишного житла і виступаємо для Вас його гарантом.

Житловий комплекс «Статус град» - втілення ідеї комфортного і гармонійного європейське життя на території площею 0,30 га в спальному районі нового Києва. На сьогоднішній день завершено роботи по введенню першої секцію в експлуатацію, і радісні мешканці, з почуттям виправданого довіри, в'їжджають в свої затишні квартири. Вони довірили нам найголовніше - проектування та будівництво свого майбутнього будинку, в'їхавши в який, вони зможуть створити своє сімейне вогнище. Незважаючи на непросту ситуацію в країні, ми пам'ятали, що найвищою цінністю для нас є квота довіри з боку інвесторів до нас. Тому ми працювали ще старанніше, швидше, краще, впроваджуючи останні європейські інновації і технології в будівництво, продумуючи до дрібниць інфраструктуру. На даний момент перші мешканці ЖК «Статус град» отримують документи на права власності і приступають до упорядження своїх квартир. «Мене переповнювало трепетне почуття, коли чоловік повернув ключ у двері, і ми увійшли в нашу першу власну квартиру», - ділиться враженнями Олена, яка заселилася з сім'єю відразу після травневих свят. «Ще три роки тому, коли тільки створювалася наша сім'я, ми і подумати не могли, що зможемо« потягнути »таку дорогу, але важливу інвестицію як покупка житла. Але з ціновою політикою житлового комплексу «Статус Град» та з привабливими умовами розстрочки, це стало реальним. І тепер ми власники просторої «двокімнатної», Я щаслива!», - кажедівчина.
 
Будівельники ЖК «Статус Град» з радістю творять Ваше майбутнє житла, яка ми віримо, стане ідеальним місцем для облаштування сімейного життя, розвитком сім'ї та виховання дітей. Ми цінуємо Ваші відгуки про нове житло і будемо раді почитати їх і розділити Ваше щастя. Відправляйте свої розповіді та враження на адресу status2013@ukr.net і кращі з них будуть опубліковані на нашому сайті
 

                                                                                                                                                                                      20.07.2014р.

 «Статус град» - фундаментальна інвестиція або як нерухомість може стати запорукою фінансового благополуччя

  Інвестування в нерухомість давно уславилося ефективним і надійним інструментом заощадження капіталу, адже тільки воно несе в собі набагато менше ризиків у порівнянні з банківським депозитом, будь-яким інструментом фондового ринку, будь то акції, облігації або ф'ючерсні контракти.

  На користь інвестування в нерухомість, говорить і статистика про нестабільну становище багатьох банківських установ. Лише з початку 2014 року, 5 банків були визнані неплатоспроможними, і ще 10 кілька років як знаходяться в стадії ліквідації. В таких умовах, «принадні» депозитні пропозиції банків виглядають не переконливо - платою за високі відсотки, як правило, буває високий ризик неповернення коштів.

  І так, розглянемо нерухоме майно як інструмент примноження власних коштів. Очевидно, що нерухомість як житлового, так і комерційного призначення в містах-мільйонниках, в силу щорічного подорожчання площі, користується постійним попитом. Тому ліквідність площі в Києві в рази вище, ніж скажемо в Тернополі чи Сумах. Зараз багато приватні інвестори воліють вкладати в офіси чи торгові приміщення. Але, вибираючи ці два сегменти нерухомості потрібно бути готовим до високих первісним вкладенням.

На відміну від нерухомості комерційного призначення, житлові квадратні метри коштують дешевше, а попит на них є навіть у складні для економіки країни часи. Зменшиться може тільки ліквідність квадратних метрів, але попит на них є завжди.

Серед варіантів інвестування в житло: покупка квартири з наступною здачею в оренду, вкладення в нерухомість, що будується. При виборі одного з них стоїть зважить співвідношення ризику і очікуваного доходу, враховувати бюджет угоди, а також орієнтуватися на рівень довіри до забудовника, місце розташування будинку та планування квартир.

ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія« БЕРЕЗНЯКІЖІЛСТРОЙ »зібрала високі оцінки по кожному з показників і подарувала приватним інвесторам чудовий інструмент довгострокових і вигідних інвестицій - ЖК« Статус град ». Житловий комплекс розташований в трьох хвилинах ходьби до метро «Осокорки», а для автомобілістів існує зручна розв'язка. Розвинена дитяча інфраструктура - близькість до дитячого садка, гімназії Київська Русь, до слова, одне з найсильніших навчальних закладів у Києві, до торгово-розважальному центру, берег Дніпра - служить додатковими благами для молодих сімей. В ЖК «Статус град» діє розстрочка, за умовами якої перший внесок повинен становити 30%, решта суми виплачується до закінчення будівництва тієї секції, де знаходиться квартира покупця. Крім того, з турботою про початківців покупцях, в ЖК діє можливість переоформити документи на квартиру з великим метражем, в разі розширення Ваших фінансових можливостей. Попросту кажучи, у разі якщо на момент внесення первинного платежу Ви мали засобами лише на покупки однокімнатної квартири, а хотіли б більш простору площу і до закінчення будівництва з'явилися додаткові ресурси, то Ви можете доплативши відсутню різницю, стати власником вже просторій двох-або трьох-, п'ятикімнатній квартири.

 Окремо хотілося б відзначити чудове резюме компанії-забудовника «БЕРЕЗНЯКІЖІЛСТРОЙ», яка на українському ринку з 2005 року. На рахунку Забудовника десятки успішно завершених проектів пов'язані з реконструкцією, капітальним будівництвом, ремонтом та проектуванням в Києві і на території всієї України.
 
                           
                                                                   
                                                                 20.06.2014р.

Мій дім - моя фортеця

 

Покупці житлових площ пред'являють все більш грунтовні вимоги до якості, надійності і міцності особливо в сегменті комфорт-і бізнес-класів. Незважаючи на еволюцію бачення ідеальної квартири, багато девелоперів продовжують пропонувати своєму клієнт напівфабрикат з бетонними стінами, аргументуючи невисока якість будинку мінімальними будівельними термінами і порівняно низькою ціною. Коли незадоволені мешканці звертаються з претензіями на тріщину в будинку, забудовник лише знизуючи плечима, парирує: «Очі бачили, що купували. Які до мене претензії? ». З таким відношенням, навряд чи він отримає вдячних клієнтів.

Тому конкурентоспроможнішого забудовнику слід навчиться вгадувати побажання свого клієнта, почати будувати як для себе. Один з таких забудовників - ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія« Березнякіжілстрой », який зараз зводить комфортний житловий комплекс« Статус град », в одному з найбільш облагороджених і окультурених спальних районів Києва.

Візитною карткою житлового комплексу «Статус град» стала висока якість строй-, фасадних і оздоблювальних матеріалів, а також грунтовний підхід до будівельними технологіями. твенной квартирі, роблячи в ній капітальний ремонт.

Компанія використовує технологію навісного вентильованого фасаду з алюмінієвих композитних панелей, термін експлуатації якого перевищує стандартний мінімум в 30 років. Серед його явних, але далеко не останніх переваг: висока ступінь експлуатації, стійкість до температурних коливань, здатність перешкоджати виникненню термічних деформацій, а також запобігати появи тріщин в облицюванні за рахунок мінімізації внутрішньої напруги в несучій конструкції. Завдяки таким перевагам мешканці «Статус град» захищені від загрози тріщин в будинку, витратних ремонтних робіт його фасаду, швидкого розжарювання та охолодження стін, а також пере мешканцями відкривається можливість втілити в життя найсміливіші архітектурні рішення, пов'язані з оформленням навісного фасаду, використовуючи різні фактури композитних матеріалів.

Вікна, з яких відкривається вид на Дніпро, дуже гармонійно поєднуються з фасадом будинку, і виконані не в приївся білому кольорі, а в теплих і спокійних відтінках коричневого. До того ж вікна і балкони в квартирах маю високі тепло зберігаючі властивості.

Окремої уваги заслуговують вхідні двері в кожну квартиру. Майбутнім мешканцям точно не доведеться їх міняти, так як вони виготовлені з цілісного металевого листа, з вогнетривкими властивостями і важать, на хвилинку, 130 кгЗ турботою про молодих сім'ях з дітьми, забудовник спроектував двоє сходів, одна - широка для підйому габаритної меблів, інша - для спрощення підняття дитячих колясок і не габаритних предметів.