НАГОРОДИ:

ОФІС ПРОДАЖУ

На обєкті 
будівництва
ЖК «Status Grad»
за адресою:
м. Київ,
вул. Завальна, 10-Б
(орієнтир - вул. Дніпровська набережна, б.26)

Схема проїзду

 Графік роботи:
понеділок - пятниця:
            з 09:00 до 20:00
субота:
 з 10:00 до 15:00  неділя:  вихідний

 Наші телефони:
тел. (044) 360-04-58
(063) 719-44-80
(096) 438-74-87
 

ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ
ВІД ПАТ УКРСОЦБАНК/УНИКРЕДИТБАНК

 

Важливі подіїї

17.01.2016р.

                 Відбувся відкритий Чемпіонат м. Києва  з боротьби самбо

серед чоловіків та жінок, 17 січня 2016року.

                       

 Місцем проведення турніру став Легкоатлетичний манеж за                                         адресою: проспект П.Тичини, 18 у м.Києві.

                           

Змагання пройшли з величезним успіхом, у форматі справжнього спортивного  свята.

.          

Спонсором чемпіонату виступила будівельно-інвестиційна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД».

 

 

25.09.2015р.

Наш житловий комплекс «Статус град» стосовно придбання квартири відвідав
                                 Володи́мир Ві́кторович Горя́нський   
український актор, телеведучий, артист Київського академічного театру
драми і комедії на лівому березі Дніпра. Народний артист України, член Національної спілки театральних діячів України.

 

  

 

28.08.2015р.

Сьогодні, 28 серпня 2015року,  

продовжуються роботи з озеленення ЖК «Статус  град»

забудовником «БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД»,

       

      адже озеленення створює затишок та комфорт у житловому комплексі.

              

 

     Внутрішній закритий двір багатоквартирного будинку, облаштовується зеленими

насадженнями, зокрема різновидами туї та самшиту по периметру двору та внутрішній

частині житлового комплексу. 

                           

 

30.05.2015 р.

Для спорту немає кордонів і відстаней!

Зрозумілий він народам всієї землі!

По всій планеті пісні про нього складають!

Здоров'я, радість, щастя - спорт і МИ! 

 30 травня 2015року, в честь Дня Києва, будівельно інвестиційною компанією "БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД" спільно з фітнес клубом "Спортлайф" був проведений турнір з боксу із захоплюючою танцювальною шоу-програмою, гостинною атмосферою, з гарними подарунками для переможців та втішними призами для переможених. Турнір проходив при повному залі глядачів.

Серед 7 пар учасників турніру з боксу, чоловіків і жінок, які вийшли на ринг були не тільки професіонали, але і любителі. Вони билися на рингу і показали свою майстерність, силу, спритність і професійну підготовку.

Генеральним спонсором цього турніру виступила                                                                     будівельно-інвестиційна компанія "БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД"

                 

                

                    

 

04.04.2015 р.

Посадити дерево – це завжди добра справа, адже вони не лише придають окрасу території, а й позитивно впливають на навколишнє середовище.

Тому, Компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» продовжує проводити суботники з озеленення територій для мешканців житлових комплексів «Статус град», «Південна брама», та інших мешканців району.

4 квітня 2015 року було проведено черговий суботник по встановленню великих вазонів для квітів понад дорогою вулиці Завальна  та висаджені кущі бирючини.  

    

 

30.03.2015р.

ТОВ «БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД»  орієнтується на підвищення і утримання  статусу міста Києва, як чистого міста, з розвиненою зеленою територією та зручними місцями для відпочинку.

Компанія прагне створити комфортні  умови  проживання і відпочинку не лише у власних будинках, а й і в загальних місцях  дозвілля.

Ось і сьогодні 30 березня 2015року була висаджена зелена алея, напроти відділу продажу ЖК «Статус град»

Відтепер ця алея з акацій радуватиме та створюватиме затишок і красу мешканцям ЖК «Статус град» та ЖК «Південна брама»

                   

20.02.2015р.

Отримані правовстановлюючі документи - Свідоцтва про право власності - на квартири та нежитлові приміщення по другій черзі будівництва, другій секції за адресою: місто Київ, вулиця Завальна, будинок 10-В

 

24.12.2014р.

Присвоєно поштову адресу другій черзі будівництва (другій секції)
 
Присвоєно поштову адресу об’єкту нерухомості  - новозбудованому багатоповерховому житловому будинку з вбудованими приміщеннями побудованому на земельній ділянці на вулиці Завальній, 10-В, друга черга будівництва (друга секція) поштову адресу –
вулиця Завальна, будинок № 10-В.
(Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації №702 від 24.12.2014року)

15.12.2014р.

Ще одна лісова красуня прикрашає наш житловий комплекс «Статус град»
 Наближаються новорічно-різдвяні свята, а разом з ними і турботи, як прикрасити наш житловий комплексз нагоди Новорічних та Рідвяних свят.
Тож адміністрацією ТОВ «БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» було прийнято рішення посадити крупномірну сріблясту ялинку висотою 8,0 метрів у дворі ЖК «Статус град».
 
А який Новий рік - без лісової красуні?
 
Одже, Новий рік мешканці та покупці ЖК «Статус град» зустрінуть з живою лісовою красунею.
             
Окрім того у листопаді цього року був проведений захід щодо озеленення території ЖК «Статус град» було посаджено 30шт.дерев-дерну, 35 шт.дерев  – клену, 5 шт. - туї, барбарису та ялівця.
 

18.11.2014р.

Благословення на будівництво третьої черги, третьої секції
житлового комплексу «Статус град»
 
 Здавна всякий благий намір людей благословляв священик. Його молитва дарувала людям надію, надавала впевненість у тому, що їхні помисли правильні, дії гідні поваги, а праці - не марні.
 
Сьогодні, 18 листопада 2014року на території будівельного майданчику житлового комплексу «Статус град» пройшло благословення та освячення третьої черги, третьої секції будівництва.                   
Обряд  благословення  на будівництво здійснив настоятель храму Української православної церкви Київського патріарху святого апостола Андрія Первозванного отець Володимир. Отець Володимир  обійшов будівництво і окропив святою водою будівельний майданчик та техніку, сказав слова напуття керівництву, будівельникам, а також освятив з молитвою про успішне завершення будівництва, про здоров'я і щастя людей, які будуть жити в цих будинках.
 
 «Для мене та моїх співробітників ця подія має дуже велике значення, - зазначив Андрій Петрович Стріхарський,  керівник ТОВ «БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД»  - Освячення будівельного майданчика – це  не данина моді, а добра традиція, яка прийшла до нас від предків і заснована на бажанні людини отримати благословення перед початком значущого, великої справи. Це благословення є також і запорукою щасливого проживання в ньому майбутніх мешканців. Вітаю всіх з цим значущим днем.»
 
 
               
                

 

   08.11.2014р.

  08 листопада 2014року пройшов традиційний для компанії та мешканців сусідніх будинків ЖК "Південнв брама" суботник.

8 листопада 2014года був проведений ще один загальний суботник будівельно інвестиційної компанії «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» та мешканців сусідніх будинків житлового комплексу "Південна брама" по вулиці Дніпровська набережна, 26. Суботник за участю співробітників Компанії та мешканців сусідніх будинків по Дніпровській набережній 26 - став однією з добрих традицій. Так приємно посадити дерево своїми руками, до того ж корисно для здоров'я і настрою. Дружною командою було проведено захід з озеленення території біля житлового комплексу «Статус град» по вулиці Завальна, 10-Б, Завальна, 10-В, В ході озеленення були посаджені дерева, а в якості дерев були обрані найкращі саджанці декоративних рослин.
На сьогоднішній день спільно, (Компанія та Мешканці сусідніх будинків ЖК "Південна брама") проводяться організаційні роботи щодо проведення акції по озелененню та висадці зеленої алеї з акацій та кленів біля станції метро Осокорки.

               

Зі слів Ольги В., мешканки ЖК «Статус град» по вул .Завальна, 10-Б,

« … Замечательно, что люди, которые построили наш дом, позаботились не только о теплоте и комфорте в нем, но и о красоте вокруг». 
 
     
    
 
 

 

 05.11.2014р.

       ОБЛАШТУВАННЯ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ 

   першої та другої секції Житлового комплексу «Статус град»:  

закінчені роботи по влаштуванню пішохідної доріжки та розпочато асфальтування під'їзних шляхів.

                                        

         

 

06.10.2014р.                           

      БЛАГОДІЙНІСТЬ  У ВЧИНКАХ  А НЕ НА СЛОВАХ!

  Будівельно-інвестиційна компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» під керівництвом Стріхарского Андрія Петровича є соціально відповідальною компанією, яка за роки своєї роботи завжди прагнула й надалі прагне брати участь в потребах жителів нашого міста. Компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» надає допомогу дитячим шкільним і дошкільним установам, знаходить можливість за власні кошти покращити умови навчання та дозвілля дітей. 

  04 жовтня 2014року був проведений суботник за участю Компанії та мешканців сусідніх будинків ЖК «Південна Брама» по вулиці Дніпровська набережна, 26 та мешканців по вулиці Завальна, по облаштуванню пішохідної доріжки вздовж дороги по вул. Завальній. На окремій ділянці пішохідної доріжки постійно накопичувалася вода після дощу і це викликало проблеми для пішоходів. Маленьким школярам і мамам з дітьми це створювало певні проблеми в пересуванні.  
 
З боку компанії «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» були проведені роботи по установці дощового приймача з вкладенням труби та підведенням до дощової каналізації, для того щоб дощові води не утворювали застій води. Також були виконані роботи з мощення пішохідної доріжки з ФЕМ (фігурні елементи мощення).    

 Отже ще одну добру справу для жителів мікрорайону вдало виконано. 

 

                         

 

24.07.2014р.

СТАТУС ГРАД, ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЗА ПІДСУМКАМИ РЕВІЗОРА НОВОБУДОВ
 
Підсумки незалежного некомерційного дослідження ринку житлових новобудов Києва «Ревізор новобудов»

9 липня 2014, Київ. Підбито підсумки незалежного та некомерційного дослідження ринку житлових новобудов Києва «Ревізор новобудов», організатором якого виступив портал пошуку нерухомості Address.ua. 
 
Збір інформації для рейтингу тривав більше 3 місяців, після чого експерти проекту оцінили 147 новобудов столиці України, що перебувають на етапі будівництва. 

 

З 147 житлових комплексів, які зараз знаходяться в стадії будівництва, експерти рейтингу виділили кращі в семи номінаціях, 2 номінації отримав Житловий комплекс «Статус град».

Номінація

Назва комплексу

«Зручність життя»:

об'єкт, життя в якому максимально зручне для городянина

Житловий комплекс «Status Grad»

«Якість будівництва»:

об'єкт, при будівництві якого використано найбільш якісні матеріали для свого класу забудови

Житловий комплекс «Status Grad»

  Експертами рейтингу виступили компанії:

Методологічним партнером виступила компанія Colliers International (Україна).

          

 

18.04.2014р.

17 квітня 2014року присвоєно обєкту нерухомості - багатоповерховому житловому будинку з вбудованими приміщеннями (перша секція, перша черга будівництва) побудованому на земельній ділянці на вулиці Завальній, 10-Б у Дарницькому районі міста Києва, поштову адресу: місто Київ, вулиця Завальна, будинок №10-Б.

 

27.03.2014р.

Перша секція - введена в експлуатацію
 
перша секція (перша черга будівництва) введена в експлуатацію 26 березня 2014року
 
ЖК «Статус град» отримав наступні документи:
- технічний паспорт на багатоповерховий житловий будинок,
- довідку про сплату пайового внеску у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва,
- декларацію про готовність обєкту до експлуатації.