НАГОРОДИ:

ОФІС ПРОДАЖУ

На обєкті 
будівництва
ЖК «Status Grad»
за адресою:
м. Київ,
вул. Завальна, 10-Б
(орієнтир - вул. Дніпровська набережна, б.26)

Схема проїзду

 Графік роботи:
понеділок - пятниця:
            з 09:00 до 20:00
субота:
 з 10:00 до 15:00  неділя:  вихідний

 Наші телефони:
тел. (044) 360-04-58
(063) 719-44-80
(096) 438-74-87
 

ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ
ВІД ПАТ УКРСОЦБАНК/УНИКРЕДИТБАНК

 

Загальна інформація

 ЖК «Status Grad» (http://status-grad.com.ua/) - унікальний сучасний житловий комплекс нового покоління. Для тих, хто звик до якості життя європейського рівня, для тих, хто здатний оцінити по достоїнству всі переваги життя в сучасному будинку сучасного мегаполісу. ЖК «Status Grad» це створення максимально комфортного середовища для проживання та розвитку бізнесу.

При будівництві житлового будинку застосовуються тільки екологічно чисті та технологічно міцні сучасні матеріали. Серед численних переваг і достоїнств, якими володіє житловий комплекс, слід виділити його унікальний архітектурний стиль і його архітектурну концепцію. У майбутньому цей комплекс буде вважатися одним з найпрестижніших місць для проживання, а квартири в житловому комплексі будуть користуватися високим попитом серед тих, хто цінує найвищий рівень життя, комфорт і зручності, а також бажає підтримувати власний статус.

Переваги ЖК «Статус град»:

1. Розташування http://status-grad.com.ua/raspolozhenie

2. Технологія будівництва:

- Каркас будинку - монолітно залізобетонний. Переваги моноліту очевидні. Головне з них - це можливість різноманітної планування, ефектні вирішення фасадів. І ще один аргумент на користь монолітного домобудівництва - високий термін експлуатації такої будівлі, а монолітні плити перекриття створюють рівну поверхню стелі без швів, готову для фарбування або обклеювання. Залізобетонний монолітний каркас будівлі і плита перекриття створюються прямо на будмайданчику за допомогою знімної опалубки. Бетон заливається в попередньо встановлену опалубку, і каркас росте поверх за поверхом.

- Зовнішні стіни і внутрішні перегородки - виконуються з червоної цегли. Питання, чому Забудовник ЖК «Статус град» вибрав червону цеглу? Червона цегла це: Вища якість від природи, адже глина - один з найдавніших будматеріалів в історії людства. Цегла має ряд незаперечних переваг: - висока міцність, щільність і зносостійкість; - Морозостійкість, підтверджена багаторічним досвідом застосування в будівництві; - Стійкість до вологи і низьке вологопоглинання - це швидкосохнучий і "дихаючий" матеріал, який здатний забезпечити сприятливий клімат в приміщенні; - Відмінна звукоізоляція; - Відповідає найвищим екологічним вимогам і міжнародним стандартам.

- Система теплоізоляції фасаду складається з утеплювача (Мінеральна вата). Мінеральна вата відрізняється високою теплоізоляційною і звукоізоляційною здатністю, не горючістю та вологостійкістю. Не горючість мінеральної вати дозволяє віднести її в розряд протипожежної ізоляції. Крім того, мінераловатні вироби ефективно перешкоджають поширенню полум'я і під впливом відкритого вогню не виділяють токсичних речовин.

- Фасад - навісна вентильована система, композитні алюмінієві панелі, це: ізоляція і захист від звуку, від вологи, від електромагнітного випромінювання, від вібрації, від пожеж; це: довговічність і стійкість, можливість експлуатувати об'єкт без косметичного ремонту, не витрачати серйозні кошти й час на відновлення його зовнішнього вигляду; це: легкість і краса.

3. Планування квартир:

Планування і метражі житлових приміщень проектувалися за принципом функціональності, комфорту і раціональності. Відсутність завищених метражів дозволяє не тільки купити квартиру, але і позбавляє Вас від додаткових витрат з утримання житла.

У ЖК "Status-Grad" («Статус Град»), Ви можете вибрати і купити квартиру, яка повністю відповідає Вашим потребам і побажанням - від однокімнатної квартири до просторих дворівневих апартаментів.

Квартири в житловому комплексі створені архітекторами з урахуванням оптимального зонування і з максимальними зручностями для проживання.

4. Інфраструктура

Гармонія комфортних, просторових і інфраструктурних рішень і крокова доступність до всієї необхідної інфраструктурі - роблять ЖК «Статус град» воістину одним з найпривабливіших житлових комплексів м. Києва. http://status-grad.com.ua/kvartiry

   Житловий комплекс "Status-Grad" («Статус Град») - це проект, в якому місце розташування, інфраструктура, архітектурне рішення і ціна дають можливість придбати нерухомість в сучасній новобудові Києва за доступною і виправданою ціною.

Упорядкована прибудинкова територія, включає дитячий майданчик, зону відпочинку, гостьову парковку, паркінг.
ЖК «Status Grad» («Статус Град»)
   

    Здача загальнобудівельних робіт:
         секція - введено в експлуатацію в березні 2014року, отримані свідоцтва про право власності на квартири
         секція - введено в експлуатацію в жовтні 2014року;
         секція - грудень 2015 року.


Забудовник та Генеральний підрядник: ТОВ Будівельно-Інвестиційна Компанія «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД»